Fotók1
Fotók2
Fotók3
Fotók4
akció 30%
Koronavírus tájékoztató
Dokumentumok
Rólunk
Tudnivalók
Minőségpolitika
Adatkezelés
Panaszkezelés
Kapcsolat
Munkatársak
Térkép
Karrier

Kapcsolat

Személyszállítás belföldön-külföldön, munkásszállítás, szerződéses járat, helyközi személyszállítás

Kapcsolat

MR Reisen Kft

Iroda/székhely: 2084 Pilisszentiván, Erzsébet Park 2.
 
Tel: +36-20-9-615-762
Fax: +36-26-367-628
 
 
 
Iroda Nyitva tartása:
 
Hétfő: 08:00- 17:00
Kedd: 08:00- 17:00
Szerda: 08:00-17:00
Csütörtök: 08:00-17:00
Péntek: 08:00-17:00
Szombat: Zárva
Vasárnap: Zárva
Ünnepnap: Zárva

 

Munkatársaink


Székely-Márföldi Márta
logisztikai vezető/árajánlat
+36-20-9-615-762
+36-26-367-628
mrreisen@mrreisen.com
Márföldi Róbert
ügyvezető
+36-20-9-625-753
   
robi@mrreisen.com
Fazekasné Kappel Mónika
logisztikai irányítás/árajánlat, szerződés
+36-20-9-623-734
moni@mrreisen.com
Dóri Magdolna
logisztikai irányítás
+36-20-4-325-942
magdi@mrreisen.com
Hattinger Csaba
diszpécser/ Komárom-Esztergom megye
+36-20-3-225-201
csaba@mrreisen.com
Szép Róbert
diszpécser/ Pest megye
+36-30-2-448-503
szeprobert@mrreisen.com
Bordács Tamás
diszpécser/ Budapest
+36-30-2-706-173
tamas@mrreisen.com
Herczogné Koch Anna Mária
munkaügy
+36-30-5-213-501
anna@mrreisen.com
Balog Anita
irodai asszisztens

+36-30-8-134-451

anita@mrreisen.com

Araszhegyi Eszter
irodai asszisztens

+36-20-3-361-676

eszter@mrreisen.com

Székely József
szakmai irányító

+36-20-9-459-285

Magyar Nikolett
pénzügyi asszisztens

+36-20-3-804-140

nikolett@mrreisen.com

 
 

 

Térkép

Karrier

Csapatunkat szakképzett, gyakorlott, több éves személyszállítási tapasztalattal rendelkező munkatársak alkotják.

Korrekt üzleti magatartásunk révén, cégünk  több éves stabil üzleti háttérrel rendelkezik.

Cégünk sikeréhez elengedhetetlen alkalmazottaink elkötelezettsége, amely révén  minőségi szolgáltatást tudunk nyújtani.

Amennyiben Te is sikereink részese szeretnél lenni, tekintsd meg aktuális állásajánlatunkat!

 

Aktuális állásajánlatok

Részletek: Autóbuszvezetői feladatok ellátására munkatársat keresünk